HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

GEOSURVEY Markamız; Harita Mühendislik sahasında hizmet vermek üzere, 2013 yılında, Astuğ Yapı Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 'nin bünyesinde kurulmuştur. 

''Profesyonel Ölçme Hizmetleri'' sloganıyla yola çıkan şirketimiz, 20 yılı aşkın kurumsal geçmişiyle kısa sürede bir çok prestijli projelerin Harita Mühendislik Hizmetleri işini yüklenmiştir.

Faaliyetine Türkiye'de başlayan şirketimiz, 2013 yılında Azerbaycan şubesini açarak yurt dışı pazarına adım admıştır. Türkiye ve Azerbaycan başta olmak üzere faaliyetlerine başlayan şirketimiz Gürcistan, İran, Irak, Tacikistan ve Jibuti gibi ülkelerde de projelerini tamamlayıp yurt dışı faaliyet tecrübesini arttırmıştır.


GeoSurvey, konusunda eğitim almış uzman bir kadroyla hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan mühendis, tekniker, topograf ve yardımcı elemanlarıyla büyük-küçük birçok projeye imza atmıştır.

GeoSurvey, üstlendiği projelerini zamanında, teknik şartlara uygun, hassas ve hızlı çalışma şeklini kendine ilke edinmiştir.

GeoSurvey, her zaman hedef çıtası yüksek tutup, her projede tecrübesine tecrübe katarak hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.
 

BİZE ULAŞIN